Bovenwoning (appartement) Polanenstraat 38 B01 Rotterdam

Polanenstraat 38 B01, 3062 KE Rotterdam

45 m² Bouwjaar 1914 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Polanenstraat 38 B01 is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
168 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Polanenstraat 38 B01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Polanenstraat 38 B01

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Polanenstraat 38 B01

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Polanenstraat 38 B01

Wat is de geschatte woningwaarde van Polanenstraat 38 B01?

De prijsindicatie voor Polanenstraat 38 B01 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €14.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Polanenstraat 38 B01 zich tot de wijk Kralingen Oost?

Polanenstraat 38 B01 is een bovenwoning (appartement) van 45 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Polanenstraat 38 B01?

Polanenstraat 38 B01 is een bovenwoning (appartement) in Kralingen Oost, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Polanenstraat 38 B01 vergeleken met de buurt?

Polanenstraat 38 B01 heeft 45 m² woonoppervlakte en 168 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Polanenstraat 38 B01 en wat betekent dat?

Polanenstraat 38 B01 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Polanenstraat 38 B01?

Polanenstraat 38 B01 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit Polanenstraat 38 B01 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.