Bovenwoning (appartement) Kralingseweg 5 D Rotterdam

Kralingseweg 5 D, 3062 HB Rotterdam

190 m² Bouwjaar 1990 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kralingseweg 5 D is een bovenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
190 m²
Inhoud
555 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Ligging
Aan park, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kralingseweg 5 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kralingseweg 5 D

Energielabel

Energieklasse
C
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kralingseweg 5 D

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kralingseweg 5 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Kralingseweg 5 D?

De prijsindicatie voor Kralingseweg 5 D ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €3.363 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kralingseweg 5 D zich tot de wijk Kralingen Oost?

Kralingseweg 5 D is een bovenwoning (appartement) van 190 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kralingseweg 5 D?

Kralingseweg 5 D is een bovenwoning (appartement) in Kralingen Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Kralingseweg 5 D vergeleken met de buurt?

Kralingseweg 5 D heeft 190 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kralingseweg 5 D en wat betekent dat?

Kralingseweg 5 D heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kralingseweg 5 D?

Kralingseweg 5 D heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit Kralingseweg 5 D in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.