Streetview Charlotte de Bourbonlaan 52 Rotterdam

Charlotte de Bourbonlaan 52, 3062 GH Rotterdam

178 m² Bouwjaar 1937 Label F

Charlotte de Bourbonlaan 52 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m² en een perceel van 250 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
178 m²
Perceeloppervlakte
250 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Charlotte de Bourbonlaan 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Charlotte de Bourbonlaan 52

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
242.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
342.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.11 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8510 Inwoners
4850 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
3882 Woningvoorraad
€639.000 Gem. woningwaarde Kralingen Oost
46% Koopwoningen
4.215 Inwoners per km²

Locatie van Charlotte de Bourbonlaan 52

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Charlotte de Bourbonlaan 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Charlotte de Bourbonlaan 52?

De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €3.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Charlotte de Bourbonlaan 52 zich tot de wijk Kralingen Oost?

Charlotte de Bourbonlaan 52 is een woonhuis van 178 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Charlotte de Bourbonlaan 52?

Charlotte de Bourbonlaan 52 is een woonhuis in Kralingen Oost, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Charlotte de Bourbonlaan 52 vergeleken met de buurt?

Charlotte de Bourbonlaan 52 heeft 178 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Charlotte de Bourbonlaan 52 en wat betekent dat?

Charlotte de Bourbonlaan 52 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-09-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.11 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen Oost?

De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kralingen Oost?

Vanuit Charlotte de Bourbonlaan 52 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.