Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 294 m²
- Perceeloppervlakte
- 576 m²
Waldeck-Pyrmontlaan 12 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m² en een perceel van 576 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €639.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waldeck-Pyrmontlaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.7 kmDe prijsindicatie voor Waldeck-Pyrmontlaan 12 ligt rond €1.115.000 tot €1.365.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Dat komt neer op circa €2.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaldeck-Pyrmontlaan 12 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Kralingen Oost. De buurt telt 3.882 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.215 inwoners per km².
Waldeck-Pyrmontlaan 12 is een woonhuis in Kralingen Oost, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Waldeck-Pyrmontlaan 12 heeft 294 m² woonoppervlakte. Het perceel is 576 m². In Kralingen Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €639.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kralingen Oost in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €639.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Waldeck-Pyrmontlaan 12 in Kralingen Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Waldeck-Pyrmontlaan 12: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Kralingen Oost: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €1.115.000 tot €1.365.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kralingen Oost is €639.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.