Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 282 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
Jericholaan 8 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m² en een perceel van 136 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jericholaan 8
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kralingen West is €360.000. Dat komt neer op circa €1.277 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJericholaan 8 is een appartement van 282 m² in de wijk Kralingen West. De buurt telt 8.135 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.478 inwoners per km².
Jericholaan 8 is een appartement in Kralingen West, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jericholaan 8 heeft 282 m² woonoppervlakte. Het perceel is 136 m². In Kralingen West ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kralingen West in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Jericholaan 8 in Kralingen West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jericholaan 8: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Kralingen West: restaurant (0.3 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Jericholaan 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kralingen West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1906, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.