Eengezinswoning, geschakelde woning IJsclubdwarsstraat 12 Rotterdam

IJsclubdwarsstraat 12, 3061 GW Rotterdam

67 m² Bouwjaar 1913 3 kamers 2 slaapkamers Label C

IJsclubdwarsstraat 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Rotterdam, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m², een perceel van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
67 m²
Perceeloppervlakte
55 m²
Inhoud
205 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor IJsclubdwarsstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel IJsclubdwarsstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
198.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.85 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (15.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Rotterdam

15830 Inwoners
9095 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
8135 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Kralingen West
27% Koopwoningen
15.478 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van IJsclubdwarsstraat 12

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over IJsclubdwarsstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van IJsclubdwarsstraat 12?

De prijsindicatie voor IJsclubdwarsstraat 12 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen West is €360.000. Dat komt neer op circa €5.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt IJsclubdwarsstraat 12 zich tot de wijk Kralingen West?

IJsclubdwarsstraat 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 67 m² in de wijk Kralingen West. De buurt telt 8.135 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.478 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op IJsclubdwarsstraat 12?

IJsclubdwarsstraat 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Kralingen West, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is IJsclubdwarsstraat 12 vergeleken met de buurt?

IJsclubdwarsstraat 12 heeft 67 m² woonoppervlakte en 205 m³ inhoud. Het perceel is 55 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kralingen West ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van IJsclubdwarsstraat 12 en wat betekent dat?

IJsclubdwarsstraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van IJsclubdwarsstraat 12?

IJsclubdwarsstraat 12 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 15 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kralingen West?

De wijk Kralingen West in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.