Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1924
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 623 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 12
- Slaapkamers
- 6
Mecklenburglaan 35 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m², een perceel van 623 m² en 12 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mecklenburglaan 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Mecklenburglaan 35 ligt rond €995.000 tot €1.245.000. De gemiddelde woningwaarde in Kralingen West is €360.000. Dat komt neer op circa €1.469 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMecklenburglaan 35 is een woonhuis van 245 m² in de wijk Kralingen West. De buurt telt 8.135 woningen. Daarvan is 27% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 15.478 inwoners per km².
Mecklenburglaan 35 is een woonhuis in Kralingen West, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Mecklenburglaan 35 heeft 245 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 623 m². Met 12 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kralingen West ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mecklenburglaan 35 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-03-23. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Mecklenburglaan 35 heeft 12 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Kralingen West in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 15.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 27% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Mecklenburglaan 35 in Kralingen West bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 2.7 km.