Tussenverdieping (appartement) Kretalaan 102 Rotterdam

Kretalaan 102, 3059 XL Rotterdam

153 m² Bouwjaar 2022 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Kretalaan 102 is een tussenverdieping (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
153 m²
Inhoud
477 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kretalaan 102

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kretalaan 102

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
61.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
16.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
79.5%
CO₂-emissie
2.65 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies, SWK Garantiecertificaat en Woningborg Garantiecertificaat

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kretalaan 102

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Kretalaan 102

Wat is de geschatte woningwaarde van Kretalaan 102?

De prijsindicatie voor Kretalaan 102 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €3.601 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kretalaan 102 zich tot de wijk Nesselande?

Kretalaan 102 is een tussenverdieping (appartement) van 153 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kretalaan 102?

Kretalaan 102 is een tussenverdieping (appartement) in Nesselande, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kretalaan 102 vergeleken met de buurt?

Kretalaan 102 heeft 153 m² woonoppervlakte en 477 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 51 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kretalaan 102 en wat betekent dat?

Kretalaan 102 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kretalaan 102?

Kretalaan 102 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Kretalaan 102 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.