Villa, vrijstaande woning Gerrit Verrijstkade 50 Rotterdam

Gerrit Verrijstkade 50, 3059 SK Rotterdam

177 m² Bouwjaar 2019 4 kamers 3 slaapkamers Label A++

Gerrit Verrijstkade 50 is een villa, vrijstaande woning in Rotterdam, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 440 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
440 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.165.000 tot €1.415.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gerrit Verrijstkade 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerrit Verrijstkade 50

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
81.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.8%
CO₂-emissie
15.42 kg/m²

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerrit Verrijstkade 50

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Gerrit Verrijstkade 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit Verrijstkade 50?

De prijsindicatie voor Gerrit Verrijstkade 50 ligt rond €1.165.000 tot €1.415.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €3.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit Verrijstkade 50 zich tot de wijk Nesselande?

Gerrit Verrijstkade 50 is een villa, vrijstaande woning van 177 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit Verrijstkade 50?

Gerrit Verrijstkade 50 is een villa, vrijstaande woning in Nesselande, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gerrit Verrijstkade 50 vergeleken met de buurt?

Gerrit Verrijstkade 50 heeft 177 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 440 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerrit Verrijstkade 50 en wat betekent dat?

Gerrit Verrijstkade 50 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-11-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerrit Verrijstkade 50?

Gerrit Verrijstkade 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?