Streetview Laan van Avant-Garde 156 Rotterdam

Laan van Avant-Garde 156, 3059 RA Rotterdam

116 m² Bouwjaar 2001

Laan van Avant-Garde 156 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m² en een perceel van 119 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
119 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Laan van Avant-Garde 156

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Locatie van Laan van Avant-Garde 156

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Laan van Avant-Garde 156

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan van Avant-Garde 156?

De prijsindicatie voor Laan van Avant-Garde 156 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €4.750 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan van Avant-Garde 156 zich tot de wijk Nesselande?

Laan van Avant-Garde 156 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan van Avant-Garde 156?

Laan van Avant-Garde 156 is een woonhuis in Nesselande, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Laan van Avant-Garde 156 vergeleken met de buurt?

Laan van Avant-Garde 156 heeft 116 m² woonoppervlakte. Het perceel is 119 m². In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Laan van Avant-Garde 156 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nesselande?

Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Avant-Garde 156: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nesselande?

Recreatie nabij Nesselande: restaurant (1.1 km), cafe (2.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Laan van Avant-Garde 156?