Tussenwoning Paul Schuitemastraat 36 Rotterdam

Paul Schuitemastraat 36, 3059 PK Rotterdam

121 m² Bouwjaar 2003 6 kamers 4 slaapkamers Label A+

Paul Schuitemastraat 36 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
422 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Paul Schuitemastraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Schuitemastraat 36

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
78.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
21.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
82%
CO₂-emissie
3.29 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Schuitemastraat 36

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Paul Schuitemastraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Schuitemastraat 36?

De prijsindicatie voor Paul Schuitemastraat 36 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €4.554 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Schuitemastraat 36 zich tot de wijk Nesselande?

Paul Schuitemastraat 36 is een tussenwoning van 121 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Schuitemastraat 36?

Paul Schuitemastraat 36 is een tussenwoning in Nesselande, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Paul Schuitemastraat 36 vergeleken met de buurt?

Paul Schuitemastraat 36 heeft 121 m² woonoppervlakte en 422 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Schuitemastraat 36 en wat betekent dat?

Paul Schuitemastraat 36 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.29 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Schuitemastraat 36?

Paul Schuitemastraat 36 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Paul Schuitemastraat 36 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.