Streetview Gerrit Rietveldstraat 38 Rotterdam

Gerrit Rietveldstraat 38, 3059 PG Rotterdam

247 m² Bouwjaar 2003

Gerrit Rietveldstraat 38 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 247 m² en een perceel van 382 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
247 m²
Perceeloppervlakte
382 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Gerrit Rietveldstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Locatie van Gerrit Rietveldstraat 38

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Gerrit Rietveldstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerrit Rietveldstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €2.231 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerrit Rietveldstraat 38 zich tot de wijk Nesselande?

Gerrit Rietveldstraat 38 is een woonhuis van 247 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerrit Rietveldstraat 38?

Gerrit Rietveldstraat 38 is een woonhuis in Nesselande, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gerrit Rietveldstraat 38 vergeleken met de buurt?

Gerrit Rietveldstraat 38 heeft 247 m² woonoppervlakte. Het perceel is 382 m². In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Gerrit Rietveldstraat 38 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Nesselande?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gerrit Rietveldstraat 38: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Nesselande?

Recreatie nabij Nesselande: restaurant (1.1 km), cafe (2.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Gerrit Rietveldstraat 38?