Streetview Theo van Doesburgstraat 7 Rotterdam

Theo van Doesburgstraat 7, 3059 PA Rotterdam

174 m² Bouwjaar 2002 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Theo van Doesburgstraat 7 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 255 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
255 m²
Inhoud
674 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Theo van Doesburgstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Theo van Doesburgstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Locatie van Theo van Doesburgstraat 7

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Theo van Doesburgstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Theo van Doesburgstraat 7?

De prijsindicatie voor Theo van Doesburgstraat 7 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €3.167 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Theo van Doesburgstraat 7 zich tot de wijk Nesselande?

Theo van Doesburgstraat 7 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Theo van Doesburgstraat 7?

Theo van Doesburgstraat 7 is een woonhuis in Nesselande, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Theo van Doesburgstraat 7 vergeleken met de buurt?

Theo van Doesburgstraat 7 heeft 174 m² woonoppervlakte en 674 m³ inhoud. Het perceel is 255 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Theo van Doesburgstraat 7 en wat betekent dat?

Theo van Doesburgstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Theo van Doesburgstraat 7?

Theo van Doesburgstraat 7 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Theo van Doesburgstraat 7 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.