Eindwoning Max Heymansstraat 47 Rotterdam

Max Heymansstraat 47, 3059 MK Rotterdam

148 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Max Heymansstraat 47 is een eindwoning in Rotterdam, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 191 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
191 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2017 tot 2021
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Max Heymansstraat 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Max Heymansstraat 47

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Max Heymansstraat 47

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Max Heymansstraat 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Max Heymansstraat 47?

De prijsindicatie voor Max Heymansstraat 47 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €3.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Max Heymansstraat 47 zich tot de wijk Nesselande?

Max Heymansstraat 47 is een eindwoning van 148 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Max Heymansstraat 47?

Max Heymansstraat 47 is een eindwoning in Nesselande, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Max Heymansstraat 47 vergeleken met de buurt?

Max Heymansstraat 47 heeft 148 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 191 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Max Heymansstraat 47 en wat betekent dat?

Max Heymansstraat 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Max Heymansstraat 47?

Max Heymansstraat 47 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Max Heymansstraat 47 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.