Eengezinswoning, tussenwoning Nina Riccistraat 4 Rotterdam

Nina Riccistraat 4, 3059 MD Rotterdam

118 m² Bouwjaar 2006 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Nina Riccistraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 150 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nina Riccistraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nina Riccistraat 4

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
91.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
51.5%
CO₂-emissie
13.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nina Riccistraat 4

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Nina Riccistraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Nina Riccistraat 4?

De prijsindicatie voor Nina Riccistraat 4 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €4.669 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nina Riccistraat 4 zich tot de wijk Nesselande?

Nina Riccistraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning van 118 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nina Riccistraat 4?

Nina Riccistraat 4 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nesselande, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nina Riccistraat 4 vergeleken met de buurt?

Nina Riccistraat 4 heeft 118 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nina Riccistraat 4 en wat betekent dat?

Nina Riccistraat 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nina Riccistraat 4?

Nina Riccistraat 4 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Nina Riccistraat 4 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.