Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Christian Diorstraat 7 Rotterdam

Christian Diorstraat 7, 3059 MA Rotterdam

185 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Christian Diorstraat 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 383 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
383 m²
Inhoud
713 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€840.000 tot €940.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Christian Diorstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Christian Diorstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
60.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
52.8%
CO₂-emissie
12.44 kg/m²

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

11.9 km

Buurtinformatie in Rotterdam

13155 Inwoners
4800 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
4764 Woningvoorraad
€551.000 Gem. woningwaarde Nesselande
75% Koopwoningen
4.581 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Christian Diorstraat 7

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Christian Diorstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Christian Diorstraat 7?

De prijsindicatie voor Christian Diorstraat 7 ligt rond €840.000 tot €940.000. De gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €2.978 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Christian Diorstraat 7 zich tot de wijk Nesselande?

Christian Diorstraat 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 185 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Christian Diorstraat 7?

Christian Diorstraat 7 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Nesselande, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Christian Diorstraat 7 vergeleken met de buurt?

Christian Diorstraat 7 heeft 185 m² woonoppervlakte en 713 m³ inhoud. Het perceel is 383 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Christian Diorstraat 7 en wat betekent dat?

Christian Diorstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Christian Diorstraat 7?

Christian Diorstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Nesselande?

De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nesselande?

Vanuit Christian Diorstraat 7 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.