Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1967
- Woonoppervlakte
- 345 m²
- Perceeloppervlakte
- 1243 m²
Groeneweg 39 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 345 m² en een perceel van 1243 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €551.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Groeneweg 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
3 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
11.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Nesselande is €551.000. Dat komt neer op circa €1.597 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGroeneweg 39 is een woonhuis van 345 m² in de wijk Nesselande. De buurt telt 4.764 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.581 inwoners per km².
Groeneweg 39 is een woonhuis in Nesselande, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Groeneweg 39 heeft 345 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1243 m². In Nesselande ligt de gemiddelde woningwaarde op €551.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Groeneweg 39 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-09-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Nesselande in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 13.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €551.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Groeneweg 39 in Nesselande bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Groeneweg 39: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 3 km.
Recreatie nabij Nesselande: restaurant (1.1 km), cafe (2.7 km).