Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
Theo Laseromsstraat 5 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 168 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Theo Laseromsstraat 5
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terbregge is €519.000. Dat komt neer op circa €2.932 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTheo Laseromsstraat 5 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Terbregge. De buurt telt 1.305 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.913 inwoners per km².
Theo Laseromsstraat 5 is een woonhuis in Terbregge, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Theo Laseromsstraat 5 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 168 m². In Terbregge ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Theo Laseromsstraat 5 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-04-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Terbregge in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Theo Laseromsstraat 5 in Terbregge bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Theo Laseromsstraat 5: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.