Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 620 m²
Bergse Linker Rottekade 341 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 620 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bergse Linker Rottekade 341
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
6 kmDe prijsindicatie voor Bergse Linker Rottekade 341 ligt rond €885.000 tot €1.135.000. De gemiddelde woningwaarde in Terbregge is €519.000. Dat komt neer op circa €2.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBergse Linker Rottekade 341 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Terbregge. De buurt telt 1.305 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.913 inwoners per km².
Bergse Linker Rottekade 341 is een woonhuis in Terbregge, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bergse Linker Rottekade 341 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 620 m². In Terbregge ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Terbregge in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Bergse Linker Rottekade 341 in Terbregge bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bergse Linker Rottekade 341: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Terbregge: restaurant (0.9 km), cafe (2.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €885.000 tot €1.135.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Terbregge is €519.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.