Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 316 m²
Ommoordseweg 14 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 316 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €519.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ommoordseweg 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.3 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.9 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terbregge is €519.000. Dat komt neer op circa €3.555 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOmmoordseweg 14 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Terbregge. De buurt telt 1.305 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.913 inwoners per km².
Ommoordseweg 14 is een woonhuis in Terbregge, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Ommoordseweg 14 heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 316 m². In Terbregge ligt de gemiddelde woningwaarde op €519.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ommoordseweg 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Terbregge in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.385 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €519.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Ommoordseweg 14 in Terbregge bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ommoordseweg 14: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.6 km.