Bovenwoning (dubbel bovenhuis) Frans Halssingel 11 Rotterdam

Frans Halssingel 11, 3055 ZP Rotterdam

80 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Frans Halssingel 11 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Rotterdam, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
330 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Frans Halssingel 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frans Halssingel 11

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
293.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
397.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.78 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Frans Halssingel 11

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Frans Halssingel 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Frans Halssingel 11?

De prijsindicatie voor Frans Halssingel 11 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €8.612 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frans Halssingel 11 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Frans Halssingel 11 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) van 80 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frans Halssingel 11?

Frans Halssingel 11 is een bovenwoning (dubbel bovenhuis) in Molenlaankwartier, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Frans Halssingel 11 vergeleken met de buurt?

Frans Halssingel 11 heeft 80 m² woonoppervlakte en 330 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frans Halssingel 11 en wat betekent dat?

Frans Halssingel 11 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-08-28. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frans Halssingel 11?

Frans Halssingel 11 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Frans Halssingel 11 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.