Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
Terbregse Rechter Rottekade 252 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Terbregse Rechter Rottekade 252
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Terbregse Rechter Rottekade 252 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €3.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTerbregse Rechter Rottekade 252 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².
Terbregse Rechter Rottekade 252 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Terbregse Rechter Rottekade 252 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Terbregse Rechter Rottekade 252 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-01. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Terbregse Rechter Rottekade 252 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Terbregse Rechter Rottekade 252: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.