Streetview Terbregse Rechter Rottekade 214 Rotterdam

Terbregse Rechter Rottekade 214, 3055 XJ Rotterdam

132 m² Bouwjaar 2024 Label A++

Terbregse Rechter Rottekade 214 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m² en een perceel van 314 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
314 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Terbregse Rechter Rottekade 214

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terbregse Rechter Rottekade 214

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
81.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
63.26 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
66.2%
CO₂-emissie
14.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Terbregse Rechter Rottekade 214

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Terbregse Rechter Rottekade 214

Wat is de geschatte woningwaarde van Terbregse Rechter Rottekade 214?

De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €5.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terbregse Rechter Rottekade 214 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Terbregse Rechter Rottekade 214 is een woonhuis van 132 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terbregse Rechter Rottekade 214?

Terbregse Rechter Rottekade 214 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Terbregse Rechter Rottekade 214 vergeleken met de buurt?

Terbregse Rechter Rottekade 214 heeft 132 m² woonoppervlakte. Het perceel is 314 m². In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terbregse Rechter Rottekade 214 en wat betekent dat?

Terbregse Rechter Rottekade 214 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Terbregse Rechter Rottekade 214 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.