Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Terbregse Rechter Rottekade 176 Rotterdam

Terbregse Rechter Rottekade 176, 3055 XH Rotterdam

127 m² Bouwjaar 1928 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Terbregse Rechter Rottekade 176 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 156 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€650.000 tot €750.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Terbregse Rechter Rottekade 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Terbregse Rechter Rottekade 176

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Terbregse Rechter Rottekade 176

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Terbregse Rechter Rottekade 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Terbregse Rechter Rottekade 176?

De prijsindicatie voor Terbregse Rechter Rottekade 176 ligt rond €650.000 tot €750.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €5.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Terbregse Rechter Rottekade 176 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Terbregse Rechter Rottekade 176 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 127 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Terbregse Rechter Rottekade 176?

Terbregse Rechter Rottekade 176 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Molenlaankwartier, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Terbregse Rechter Rottekade 176 vergeleken met de buurt?

Terbregse Rechter Rottekade 176 heeft 127 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Terbregse Rechter Rottekade 176 en wat betekent dat?

Terbregse Rechter Rottekade 176 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-05-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Terbregse Rechter Rottekade 176?

Terbregse Rechter Rottekade 176 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.