Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1963
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Inhoud
- 707 m³
- Kamers
- 9
- Slaapkamers
- 5
Henriëtte Bosmanslaan 33 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m², een perceel van 270 m² en 9 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Bosmanslaan 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
6.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €3.394 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHenriëtte Bosmanslaan 33 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².
Henriëtte Bosmanslaan 33 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Henriëtte Bosmanslaan 33 heeft 203 m² woonoppervlakte en 707 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Henriëtte Bosmanslaan 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-05-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.52 kg/jaar.
Henriëtte Bosmanslaan 33 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Henriëtte Bosmanslaan 33 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.