Streetview Henriëtte Bosmanslaan 10 Rotterdam

Henriëtte Bosmanslaan 10, 3055 WG Rotterdam

269 m² Bouwjaar 1981

Henriëtte Bosmanslaan 10 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m² en een perceel van 531 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
531 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Henriëtte Bosmanslaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Henriëtte Bosmanslaan 10

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Henriëtte Bosmanslaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Henriëtte Bosmanslaan 10?

De prijsindicatie voor Henriëtte Bosmanslaan 10 ligt rond €770.000 tot €870.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €2.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Henriëtte Bosmanslaan 10 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Henriëtte Bosmanslaan 10 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Henriëtte Bosmanslaan 10?

Henriëtte Bosmanslaan 10 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Henriëtte Bosmanslaan 10 vergeleken met de buurt?

Henriëtte Bosmanslaan 10 heeft 269 m² woonoppervlakte. Het perceel is 531 m². In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Henriëtte Bosmanslaan 10 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Henriëtte Bosmanslaan 10: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Molenlaankwartier?

Recreatie nabij Molenlaankwartier: restaurant (0.6 km), cafe (2.3 km).