Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 285 m²
- Perceeloppervlakte
- 1081 m²
- Inhoud
- 950 m³
- Kamers
- 5
Dresdenlaan 12 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m², een perceel van 1081 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dresdenlaan 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Dresdenlaan 12 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €2.418 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDresdenlaan 12 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².
Dresdenlaan 12 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dresdenlaan 12 heeft 285 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 1081 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 57 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dresdenlaan 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-04-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 19245.07 kg/jaar.
Dresdenlaan 12 heeft 5 kamers.
De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Dresdenlaan 12 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dresdenlaan 12: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.