Tussenwoning Svendsenlaan 36 Rotterdam

Svendsenlaan 36, 3055 TP Rotterdam

123 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Svendsenlaan 36 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Svendsenlaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Svendsenlaan 36

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
163.35 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.1%
CO₂-emissie
31.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Svendsenlaan 36

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Svendsenlaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Svendsenlaan 36?

De prijsindicatie voor Svendsenlaan 36 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €5.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Svendsenlaan 36 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Svendsenlaan 36 is een tussenwoning van 123 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Svendsenlaan 36?

Svendsenlaan 36 is een tussenwoning in Molenlaankwartier, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Svendsenlaan 36 vergeleken met de buurt?

Svendsenlaan 36 heeft 123 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Svendsenlaan 36 en wat betekent dat?

Svendsenlaan 36 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Svendsenlaan 36?

Svendsenlaan 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Svendsenlaan 36 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.