Streetview Adriaan van der Plaslaan 2 Rotterdam

Adriaan van der Plaslaan 2, 3055 NZ Rotterdam

226 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Adriaan van der Plaslaan 2 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 696 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
696 m²
Inhoud
849 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Adriaan van der Plaslaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaan van der Plaslaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Adriaan van der Plaslaan 2

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Adriaan van der Plaslaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaan van der Plaslaan 2?

De prijsindicatie voor Adriaan van der Plaslaan 2 ligt rond €1.455.000 tot €1.705.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €3.049 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaan van der Plaslaan 2 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Adriaan van der Plaslaan 2 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaan van der Plaslaan 2?

Adriaan van der Plaslaan 2 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Adriaan van der Plaslaan 2 vergeleken met de buurt?

Adriaan van der Plaslaan 2 heeft 226 m² woonoppervlakte en 849 m³ inhoud. Het perceel is 696 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 45 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaan van der Plaslaan 2 en wat betekent dat?

Adriaan van der Plaslaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-05-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adriaan van der Plaslaan 2?

Adriaan van der Plaslaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?