Woningdetails
- Type
- Portiekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Inhoud
- 260 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €355.000 tot €405.000
- Daktype
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Berliozlaan 16 is een portiekwoning in Rotterdam, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Berliozlaan 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
6.2 kmBerliozlaan 16 te Rotterdam - Hillegersberg Zonnig 3-kamerappartement in een kleinschalig appartementencomplex gelegen in Hillegersberg.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Berliozlaan 16 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €8.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBerliozlaan 16 is een portiekwoning van 79 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².
Berliozlaan 16 is een portiekwoning in Molenlaankwartier, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Berliozlaan 16 heeft 79 m² woonoppervlakte en 260 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Berliozlaan 16 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-01-08. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.01 kg/jaar.
Berliozlaan 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Berliozlaan 16 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Berliozlaan 16: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.