Maisonnette (appartement) Van Beethovensingel 8 Rotterdam

Van Beethovensingel 8, 3055 JJ Rotterdam

78 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Van Beethovensingel 8 is een maisonnette (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
78 m²
Inhoud
268 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Beethovensingel 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Beethovensingel 8

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
237.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
332.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.91 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Beethovensingel 8

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Beethovensingel 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Beethovensingel 8?

De prijsindicatie voor Van Beethovensingel 8 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €8.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Beethovensingel 8 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Van Beethovensingel 8 is een maisonnette (appartement) van 78 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Beethovensingel 8?

Van Beethovensingel 8 is een maisonnette (appartement) in Molenlaankwartier, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Beethovensingel 8 vergeleken met de buurt?

Van Beethovensingel 8 heeft 78 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Beethovensingel 8 en wat betekent dat?

Van Beethovensingel 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-05-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Beethovensingel 8?

Van Beethovensingel 8 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Van Beethovensingel 8 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.