Benedenwoning (appartement) Van Beethovenlaan 34 Rotterdam

Van Beethovenlaan 34, 3055 JC Rotterdam

73 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Van Beethovenlaan 34 is een benedenwoning (appartement) in Rotterdam, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Beethovenlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Beethovenlaan 34

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.8 kg/m²

Tuin
Ja (95.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Beethovenlaan 34

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Van Beethovenlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Beethovenlaan 34?

De prijsindicatie voor Van Beethovenlaan 34 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €9.438 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Beethovenlaan 34 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Van Beethovenlaan 34 is een benedenwoning (appartement) van 73 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Beethovenlaan 34?

Van Beethovenlaan 34 is een benedenwoning (appartement) in Molenlaankwartier, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Beethovenlaan 34 vergeleken met de buurt?

Van Beethovenlaan 34 heeft 73 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Beethovenlaan 34 en wat betekent dat?

Van Beethovenlaan 34 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-04-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.8 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Beethovenlaan 34?

Van Beethovenlaan 34 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 95 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?