Tussenwoning Brahmslaan 10 Rotterdam

Brahmslaan 10, 3055 HB Rotterdam

117 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Brahmslaan 10 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 180 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
414 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Brahmslaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Brahmslaan 10

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
230.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.26 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Brahmslaan 10

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Brahmslaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Brahmslaan 10?

De prijsindicatie voor Brahmslaan 10 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €5.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Brahmslaan 10 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Brahmslaan 10 is een tussenwoning van 117 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Brahmslaan 10?

Brahmslaan 10 is een tussenwoning in Molenlaankwartier, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Brahmslaan 10 vergeleken met de buurt?

Brahmslaan 10 heeft 117 m² woonoppervlakte en 414 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Brahmslaan 10 en wat betekent dat?

Brahmslaan 10 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Brahmslaan 10?

Brahmslaan 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Brahmslaan 10 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.