Streetview Molenlaan 155 Rotterdam

Molenlaan 155, 3055 GA Rotterdam

195 m² Bouwjaar 1921 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Molenlaan 155 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 487 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
487 m²
Inhoud
725 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Molenlaan 155

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenlaan 155

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
169.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.1%
CO₂-emissie
37.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Molenlaan 155

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Molenlaan 155

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenlaan 155?

De prijsindicatie voor Molenlaan 155 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €3.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenlaan 155 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Molenlaan 155 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenlaan 155?

Molenlaan 155 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenlaan 155 vergeleken met de buurt?

Molenlaan 155 heeft 195 m² woonoppervlakte en 725 m³ inhoud. Het perceel is 487 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenlaan 155 en wat betekent dat?

Molenlaan 155 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenlaan 155?

Molenlaan 155 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Molenlaan 155 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.