Streetview Molenlaan 49 Rotterdam

Molenlaan 49, 3055 EG Rotterdam

140 m² Bouwjaar 1921 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Molenlaan 49 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 347 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
347 m²
Inhoud
533 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Molenlaan 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenlaan 49

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
180.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
339.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.71 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Locatie van Molenlaan 49

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Molenlaan 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenlaan 49?

De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €4.921 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenlaan 49 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Molenlaan 49 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenlaan 49?

Molenlaan 49 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenlaan 49 vergeleken met de buurt?

Molenlaan 49 heeft 140 m² woonoppervlakte en 533 m³ inhoud. Het perceel is 347 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenlaan 49 en wat betekent dat?

Molenlaan 49 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-03-15. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.71 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenlaan 49?

Molenlaan 49 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Molenlaan 49 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.