2-onder-1-kapwoning Molenlaan 25 Rotterdam

Molenlaan 25, 3055 EE Rotterdam

225 m² Bouwjaar 1906 7 kamers 6 slaapkamers Label A+

Molenlaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m², een perceel van 353 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
225 m²
Perceeloppervlakte
353 m²
Inhoud
652 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Molenlaan 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molenlaan 25

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
156.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.5 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.7%
CO₂-emissie
20.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (133.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molenlaan 25

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Molenlaan 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Molenlaan 25?

De prijsindicatie voor Molenlaan 25 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €3.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molenlaan 25 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Molenlaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning van 225 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molenlaan 25?

Molenlaan 25 is een 2-onder-1-kapwoning in Molenlaankwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molenlaan 25 vergeleken met de buurt?

Molenlaan 25 heeft 225 m² woonoppervlakte en 652 m³ inhoud. Het perceel is 353 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molenlaan 25 en wat betekent dat?

Molenlaan 25 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molenlaan 25?

Molenlaan 25 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Molenlaan 25 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.