Tussenwoning Strausslaan 73 Rotterdam

Strausslaan 73, 3055 CT Rotterdam

154 m² Bouwjaar 1959 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Strausslaan 73 is een tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 213 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
213 m²
Inhoud
667 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Strausslaan 73

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Strausslaan 73

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
275.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Rotterdam

8265 Inwoners
3375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
3522 Woningvoorraad
€689.000 Gem. woningwaarde Molenlaankwartier
71% Koopwoningen
4.130 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Strausslaan 73

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Strausslaan 73

Wat is de geschatte woningwaarde van Strausslaan 73?

De prijsindicatie voor Strausslaan 73 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €4.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Strausslaan 73 zich tot de wijk Molenlaankwartier?

Strausslaan 73 is een tussenwoning van 154 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Strausslaan 73?

Strausslaan 73 is een tussenwoning in Molenlaankwartier, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Strausslaan 73 vergeleken met de buurt?

Strausslaan 73 heeft 154 m² woonoppervlakte en 667 m³ inhoud. Het perceel is 213 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Strausslaan 73 en wat betekent dat?

Strausslaan 73 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-12-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Strausslaan 73?

Strausslaan 73 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Molenlaankwartier?

De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Molenlaankwartier?

Vanuit Strausslaan 73 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.