Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1932
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 441 m²
Floris Versterlaan 9 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 441 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €689.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Floris Versterlaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.6 kmCafé
2.3 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
6.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Molenlaankwartier is €689.000. Dat komt neer op circa €3.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFloris Versterlaan 9 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Molenlaankwartier. De buurt telt 3.522 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.130 inwoners per km².
Floris Versterlaan 9 is een woonhuis in Molenlaankwartier, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Floris Versterlaan 9 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 441 m². In Molenlaankwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €689.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Molenlaankwartier in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €689.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Floris Versterlaan 9 in Molenlaankwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Floris Versterlaan 9: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Molenlaankwartier: restaurant (0.6 km), cafe (2.3 km).
Een woningrapport voor Floris Versterlaan 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Molenlaankwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1932, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.