Streetview Ismenestraat 48 Rotterdam

Ismenestraat 48, 3054 WB Rotterdam

118 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ismenestraat 48 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 118 m², een perceel van 130 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
118 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
392 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ismenestraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ismenestraat 48

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
28.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Locatie van Ismenestraat 48

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Ismenestraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Ismenestraat 48?

De prijsindicatie voor Ismenestraat 48 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €4.602 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ismenestraat 48 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Ismenestraat 48 is een woonhuis van 118 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ismenestraat 48?

Ismenestraat 48 is een woonhuis in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ismenestraat 48 vergeleken met de buurt?

Ismenestraat 48 heeft 118 m² woonoppervlakte en 392 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ismenestraat 48 en wat betekent dat?

Ismenestraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ismenestraat 48?

Ismenestraat 48 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Vanuit Ismenestraat 48 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.