Eengezinswoning, tussenwoning Ismenestraat 30 Rotterdam

Ismenestraat 30, 3054 WB Rotterdam

119 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ismenestraat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €575.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ismenestraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ismenestraat 30

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
132.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.4%
CO₂-emissie
24.92 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (48.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ismenestraat 30

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Ismenestraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Ismenestraat 30?

De prijsindicatie voor Ismenestraat 30 ligt rond €475.000 tot €575.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €4.563 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ismenestraat 30 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Ismenestraat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 119 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ismenestraat 30?

Ismenestraat 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ismenestraat 30 vergeleken met de buurt?

Ismenestraat 30 heeft 119 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ismenestraat 30 en wat betekent dat?

Ismenestraat 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-07-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ismenestraat 30?

Ismenestraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 48 m².

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?