Eengezinswoning, tussenwoning Plutostraat 12 Rotterdam

Plutostraat 12, 3054 TT Rotterdam

130 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Plutostraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rotterdam, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 111 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Plutostraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Plutostraat 12

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
151.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
29.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Plutostraat 12

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Plutostraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Plutostraat 12?

De prijsindicatie voor Plutostraat 12 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €4.177 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Plutostraat 12 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Plutostraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning van 130 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Plutostraat 12?

Plutostraat 12 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Plutostraat 12 vergeleken met de buurt?

Plutostraat 12 heeft 130 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Plutostraat 12 en wat betekent dat?

Plutostraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Plutostraat 12?

Plutostraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Vanuit Plutostraat 12 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.