Streetview Argonautenweg 16 Rotterdam

Argonautenweg 16, 3054 RP Rotterdam

92 m² Bouwjaar 2020

Argonautenweg 16 is een woning in Rotterdam, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
92 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Argonautenweg 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Locatie van Argonautenweg 16

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Argonautenweg 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Argonautenweg 16?

De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €5.902 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Argonautenweg 16 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Argonautenweg 16 is een woning van 92 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Argonautenweg 16?

Argonautenweg 16 is een woning in Hillegersberg Noord, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Argonautenweg 16 vergeleken met de buurt?

Argonautenweg 16 heeft 92 m² woonoppervlakte. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Vanuit Argonautenweg 16 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Argonautenweg 16: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hillegersberg Noord?

Recreatie nabij Hillegersberg Noord: restaurant (0.6 km), cafe (1.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Argonautenweg 16?