Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
- Inhoud
- 710 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 5
Nieuwe Kerkstraat 63 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 186 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Kerkstraat 63
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €3.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Kerkstraat 63 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².
Nieuwe Kerkstraat 63 is een woonhuis in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nieuwe Kerkstraat 63 heeft 176 m² woonoppervlakte en 710 m³ inhoud. Het perceel is 186 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nieuwe Kerkstraat 63 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-03-22. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 54.71 kg/jaar.
Nieuwe Kerkstraat 63 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Nieuwe Kerkstraat 63 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.