Woningdetails
- Type
- Portiekflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Inhoud
- 293 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €540.000 tot €640.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Weissenbruchlaan 18 is een portiekflat in Rotterdam, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weissenbruchlaan 18
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.7 kmEen compleet gerenoveerd en geheel nieuw ingedeeld 3-kamer appartement gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig project in de dorpskern…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Weissenbruchlaan 18 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €6.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeissenbruchlaan 18 is een portiekflat van 84 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².
Weissenbruchlaan 18 is een portiekflat in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Weissenbruchlaan 18 heeft 84 m² woonoppervlakte en 293 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weissenbruchlaan 18 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.23 kg/jaar.
Weissenbruchlaan 18 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Weissenbruchlaan 18 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.