Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Inhoud
- 272 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Streksingel 237 is een appartement in Rotterdam, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Streksingel 237
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
5.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €7.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStreksingel 237 is een appartement van 74 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².
Streksingel 237 is een appartement in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Streksingel 237 heeft 74 m² woonoppervlakte en 272 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Streksingel 237 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-11-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Streksingel 237 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Streksingel 237 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Streksingel 237: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.