2-onder-1-kapwoning Jan van Ghestellaan 7 Rotterdam

Jan van Ghestellaan 7, 3054 CD Rotterdam

161 m² Bouwjaar 1925 8 kamers 6 slaapkamers Label G

Jan van Ghestellaan 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Rotterdam, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 244 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
244 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€735.000 tot €835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Jan van Ghestellaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Ghestellaan 7

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
270.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
390.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jan van Ghestellaan 7

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Jan van Ghestellaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Ghestellaan 7?

De prijsindicatie voor Jan van Ghestellaan 7 ligt rond €735.000 tot €835.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €3.373 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Ghestellaan 7 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Jan van Ghestellaan 7 is een 2-onder-1-kapwoning van 161 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Ghestellaan 7?

Jan van Ghestellaan 7 is een 2-onder-1-kapwoning in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jan van Ghestellaan 7 vergeleken met de buurt?

Jan van Ghestellaan 7 heeft 161 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 244 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Ghestellaan 7 en wat betekent dat?

Jan van Ghestellaan 7 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-10-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jan van Ghestellaan 7?

Jan van Ghestellaan 7 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.