Streetview C.N.A.Looslaan 54 Rotterdam

C.N.A.Looslaan 54, 3054 BS Rotterdam

152 m² Bouwjaar 1950

C.N.A.Looslaan 54 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 286 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
286 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor C.N.A.Looslaan 54

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Locatie van C.N.A.Looslaan 54

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over C.N.A.Looslaan 54

Wat is de geschatte woningwaarde van C.N.A.Looslaan 54?

De prijsindicatie voor C.N.A.Looslaan 54 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €3.572 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt C.N.A.Looslaan 54 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

C.N.A.Looslaan 54 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op C.N.A.Looslaan 54?

C.N.A.Looslaan 54 is een woonhuis in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is C.N.A.Looslaan 54 vergeleken met de buurt?

C.N.A.Looslaan 54 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 286 m². In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Vanuit C.N.A.Looslaan 54 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van C.N.A.Looslaan 54: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hillegersberg Noord?

Recreatie nabij Hillegersberg Noord: restaurant (0.6 km), cafe (1.8 km).