Streetview Berglustlaan 72 Rotterdam

Berglustlaan 72, 3054 BK Rotterdam

227 m² Bouwjaar 1929 Label D

Berglustlaan 72 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 230 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €543.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Berglustlaan 72

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berglustlaan 72

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
205.91 kWh/m²
Primaire fossiele energie
265.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.4%
CO₂-emissie
52.13 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Rotterdam

7855 Inwoners
3960 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
4127 Woningvoorraad
€543.000 Gem. woningwaarde Hillegersberg Noord
49% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Locatie van Berglustlaan 72

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Berglustlaan 72

Wat is de geschatte woningwaarde van Berglustlaan 72?

De prijsindicatie voor Berglustlaan 72 ligt rond €550.000 tot €650.000. De gemiddelde woningwaarde in Hillegersberg Noord is €543.000. Dat komt neer op circa €2.392 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berglustlaan 72 zich tot de wijk Hillegersberg Noord?

Berglustlaan 72 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Hillegersberg Noord. De buurt telt 4.127 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berglustlaan 72?

Berglustlaan 72 is een woonhuis in Hillegersberg Noord, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Berglustlaan 72 vergeleken met de buurt?

Berglustlaan 72 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 230 m². In Hillegersberg Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €543.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berglustlaan 72 en wat betekent dat?

Berglustlaan 72 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.13 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hillegersberg Noord?

De wijk Hillegersberg Noord in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.855 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €543.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?

Vanuit Berglustlaan 72 in Hillegersberg Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hillegersberg Noord?