Streetview Cipreslaan 24 Rotterdam

Cipreslaan 24, 3053 NC Rotterdam

189 m² Bouwjaar 1934 Label C

Cipreslaan 24 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 139 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
189 m²
Perceeloppervlakte
139 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Cipreslaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cipreslaan 24

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
193.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.5%
CO₂-emissie
6526.19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rotterdam

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Rotterdam

16930 Inwoners
7940 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
8082 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Schiebroek
40% Koopwoningen
3.508 Inwoners per km²

Locatie van Cipreslaan 24

Vergelijkbare woningen in Rotterdam

Veelgestelde vragen over Cipreslaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Cipreslaan 24?

De gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €1.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cipreslaan 24 zich tot de wijk Schiebroek?

Cipreslaan 24 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cipreslaan 24?

Cipreslaan 24 is een woonhuis in Schiebroek, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cipreslaan 24 vergeleken met de buurt?

Cipreslaan 24 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 139 m². In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cipreslaan 24 en wat betekent dat?

Cipreslaan 24 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 6526.19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schiebroek?

De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Vanuit Cipreslaan 24 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schiebroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Cipreslaan 24: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.