Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 321 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
Hoge Limiet 31 is een woonhuis in Rotterdam, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 321 m² en een perceel van 515 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoge Limiet 31
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
0.9 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schiebroek is €357.000. Dat komt neer op circa €1.112 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoge Limiet 31 is een woonhuis van 321 m² in de wijk Schiebroek. De buurt telt 8.082 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.508 inwoners per km².
Hoge Limiet 31 is een woonhuis in Schiebroek, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hoge Limiet 31 heeft 321 m² woonoppervlakte. Het perceel is 515 m². In Schiebroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoge Limiet 31 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Schiebroek in Rotterdam (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 16.930 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Hoge Limiet 31 in Schiebroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Limiet 31: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.